Team

Op de Kiem werkt een team van leerkrachten, onderwijsassistenten, remedial teachers, interne begeleiders, administratief medewerkers en directie samen om de kinderen in ontwikkeling te brengen. Hieronder kunt u zien wie, welke taak heeft tijdens schooljaar 2020-2021. Ook vindt u daarbij de mailadressen van alle medewerkers.

 

Groep 1-2a:

Marisca Baak (mariscabaak@ssba.net)

Christel Bulham (christelbulham@ssba.net)

 

Groep 1-2b:

Lydia Zeijlemaker (lydiazeijlemaker@ssba.net)

Saskia Schepman (saskiavandermeer@ssba.net)

 

Groep 1-2c:

Milou Kerkvliet (miloukerkvliet@ssba.net)

Karin Schouten (karinschouten@ssba.net)

Chantal Spaans (chantalspaans@ssba.net)

 

Groep 1-2d:

Verena Bronmeijer (verenabronmeijer@ssba.net)

Josina Hoogendorp (josinahoogendorp@ssba.net)

 

Groep 3a:

Stacy Kwadijk (stacykwadijk@ssba.net)

Ellen Klein (ellenklein@ssba.net)

 

Groep 3b:

Manoeska Bakker (manoeskabakker@ssba.net)

Arianne Angenent (arianneangenent@ssba.net)

 

Groep 3-4:

Sabine van Klink (sabinevanklink@ssba.net)

Maaike Boomsma (maaikeboomsma@ssba.net)

 

Groep 4:

Nanda van Kollenburg (nandavankollenburg@ssba.net)

Christal Bulham (christalbulham@ssba.net)

 

Groep 5:

Birgit Leenen (birgitleenen@ssba.net)

 

Groep 5-6:

Ilona Kaltner (ilonakaltner@ssba.net)

Leonie L’Ami (leonielami@ssba.net)

 

Groep 6:

Dorien Opdam (dorienopdam@ssba.net)

Leonie L’Ami (leonielami@ssba.net)

 

Groep 7:

Lizanne Ludlage (lizanneludlage@ssba.net)

Pauline Veltman (paulineveltman@ssba.net)

 

Groep 8:

Milene Vermeeren – van Rijn (milenevermeeren@ssba.net)

Saskia Schepman (saskiavandermeer@ssba.net)

 

Intern begeleider:

Pauline Veltman (paulineveltman@ssba.net)

Ellen Klein (ellenklein@ssba.net)

 

Vakleerkracht gymnastiek:

Femke Vermeij-Volwater (femkevermeij@ssba.net)

 

Waarnemend directeur:

Karin Schouten (karinschouten@ssba.net)

 

Schoolcoördinator:

Karin Schouten (karinschouten@ssba.net)

 

Administratie:

Marjan Lauwers (marjanlauwers@ssba.net)

 

Concierge:

Sabine van Bostelen (sabinevanbostelen@ssba.net)