Team

Op de Kiem werkt een team van leerkrachten, onderwijsassistenten, remedial teachers, interne begeleiders, administratief medewerkers en directie samen om de kinderen in ontwikkeling te brengen. Hieronder kunt u zien wie, welke taak heeft tijdens schooljaar 2019-2020. Ook vindt u daarbij de mailadressen van alle medewerkers.

 

Groep 1-2a:

Juf Fabiola Bakker (fabiolabakker@ssba.net)

Judy Disseldorp (judydisseldorp@ssba.net)

 

Groep 1-2b:

Lydia Zeijlemaker (lydiazeijlemaker@ssba.net)

Marije van der Laan

 

Groep 1-2c:

Juf Marloes de Haan (marloesdehaan@ssba.net)

Juf Karin Schouten (karinschouten@ssba.net)

Juf Annelies Overkamp (anneliesoverkamp@ssba.net)

 

Groep 2-3:

Juf Manoeska Bakker (manoeskabakker@ssba.net)

Juf Arianne Angenent (arianneangenent@ssba.net)

 

Groep 3:

Juf Stacy Kwadijk (stacykwadijk@ssba.net)

Juf Birgitha Bakker (birgithabakker@ssba.net)

 

Groep 4:

Juf Christal Bulham (christalbulham@ssba.net)

Juf Maaike Boomsma (maaikeboomsma@ssba.net)

 

Groep 4-5:

Juf Ilona Kaltner (ilonakaltner@ssba.net)

Juf Saskia Schepman (saskiavandermeer@ssba.net)

 

Groep 5:

Juf Ellen Klein (ellenklein@ssba.net)

Juf Birgit Leenen (birgitleenen@ssba.net)

 

Groep 6:

Juf Dorien Opdam (dorienopdam@ssba.net)

Juf Saskia Schepman (saskiavandermeer@ssba.net)

 

Groep 7:

Juf Pauline Veltman (paulineveltman@ssba.net)

Juf Birgit Leenen (birgitleenen@ssba.net)

 

Groep 8:

Juf Milene Vermeeren – van Rijn (milenevermeeren@ssba.net)

Juf Ellen Klein (ellenklein@ssba.net)

 

Directie:

Directeur Marjan de Lange (marjandelange@ssba.net)

 

Administratie:

Marjan Lauwers (marjanlauwers@ssba.net)

 

Intern begeleider:

Marjolein van Leeuwen (marjoleinvanleeuwen@ssba.net)

Marian Kelderman (mariankelderman@ssba.net)

 

Vakleerkracht gymnastiek:

Femke Vermeij-Volwater (femkevermeij@ssba.net)